Jesteśmy prywatną Szkołą Muzyczną działającą w ogólnopolskim programie SM CASIO.

Działamy 9 rok na terenie miasta Kielce oraz Małogoszcza.

Odrobina historii : Szkołę założył Krzysztof Pitula prowadząc działalność w pojedynkę, jednak zainteresowanie nauką było tak duże że rok później połączył siły z bratem Rafałem Pitulą. Na przestrzeni lat do kieleckiej rodziny SM CASIO dołączyli Daniel Ksel, Paulina Chyc oraz Gabriel Kowalczyk. W tak zgranym teamie uczymy z pasją wszystkich w różnych kategoriach wiekowych – od maluszków, przez młodzież i dorosłych, którzy niejednokrotnie spełniają z nami swoje muzyczne marzenia z dzieciństwa. Cała nasza piątka to wykształceni nauczyciele którzy niosą misję rozwijania uzdolnień artystycznych dzieci,młodzieży i dorosłych. Spełniamy ją w 100 procentach ponieważ poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach wyraźnie wzrasta zainteresowanie muzyką, zarówno rozrywkową jak i poważną. Część osób uczęszczających na lekcje w Szkole Muzycznej CASIO kontynuuje edukację w państwowych szkołach artystycznych. Rozwijamy uzdolnienia, inwencję twórczą oraz ogólne zainteresowanie muzyką poprzez najnowocześniejsze środki dydaktyczne. Lekcje w naszej Szkole prowadzone są w klimacie zabawy i rozrywki. Idea Szkoły Muzycznej CASIO jest elastyczna. Zajęcia prowadzone są w systemie grupowym oraz indywidualnym. Oprócz nauki gry na keyboardach proponujemy naukę na instrumentach wchodzących w skład zespołu rockowego, są to : perkusja, gitara akustyczna, gitara klasyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, nauka śpiewu, nauka gry w zespole rockowym a także zajęcia wczesnodziecięce pt. „Muzyczne podróże Zebrusia”.