OFERTA

Nauka gry online

Lekcje online skierowane są dla wszystkich na każdym etapie zaawansowania z każdego zakątka Polski. Prowadzone są we wszystkich grupach instrumentalnych : keyboard, perkusja, gitary : klasyczna, akustycza, elektryczna, basowa, vocal oraz rytmika, czyli „Muzyczne podróże Zebrusia”.

Nasi nauczyciele za pomocą aplikacji ZOOM prowadzą zajęcia ze swych domowych pracowni muzycznych. Poza cotygodniowym spotkaniem online każdy uczeń dostaje raz w tygodniu materiały do nauki w postaci nagranej lekcji z linkiem do Youtube’a oraz nutami w pdf.

Zajęcia mogą być grupowe oraz indywidualne.

Można wykupić kurs online na danym instrumencie za kwotę adekwatną do długości trwania kursu oraz rodzaju zajęć (indywidualne/grupowe)

Cennik :
Kurs 3 miesięczny grupowy : 480 zł, indywidualny 940 zł
Kurs 6 miesięczny grupowy : 750 zł, indywidualny 1580 zł
Kurs 12 miesięczny grupowy : 1270 zł, indywidualny 2800 zł

„Muzyczne podróże Zebrusia”

Ten program wczesnodziecięcy został stworzony specjalnie na potrzeby SM CASIO. Na zajęcia przychodzą już dzieci 3 letnie. Poznają one świat dźwięków dzięki specjalnemu podręcznikowi z płytą CD oraz dzwonkami w komplecie.

Przewodnikiem po świecie dźwięków jest nauczyciel oraz mały bohater Zebruś, z którym wszyscy śpiewają, tańczą i grają na różnych instrumentach świetnie się przy tym bawiąc. Autorem programu jest Jacek Tarczyński, wybitna osobowość w dziedzinie wychowania muzycznego oraz zajęć wczesnodziecięcych.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, trwają 45 min.

Koszt miesięczny wynosi 200 zł.

Programy instrumentalne.
Uczymy gry na instrumentach wchodzących w skład zespołu rockowego w systemie przede wszystkim grupowym. Opieramy się na publikacjach renomowanych wydawnictw muzycznych współpracujących z SM CASIO a także na programach wypracowanych przez naszych nauczycieli podczas wieloletnich praktyk. Na lekcjach wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem profesjonalnych instrumentów, internetu, nie tylko polskich ale też zagranicznych wydawnictw nutowych. Oferta skierowana jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
W Szkole Muzycznej CASIO gramy na :
– Keyboardach
– Gitarze klasycznej
– Gitarze akustycznej
– Gitarze elektrycznej
– Gitarze basowej
– Perkusji
– Ukulele
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, trwają 55 min.
Koszt miesięczny nauki wynosi 230 zł z wyjątkiem perkusji – 250 zł.

Programy wokalne.
Zajęcia śpiewu prowadzone są z zastosowaniem współczesnych metod śpiewania w systemie grupowym oraz indywidualnym. Uczniom akompaniuje pianino bądź podkład muzyczny, śpiewają do mikrofonu ulubione przez siebie piosenki. Nauka śpiewu poza widocznymi efektami rozwoju niesie ze sobą wspaniałą zabawę.
Zajęcia wokalne odbywają się 1 raz w tygoniu, trwają 55 min. Koszt miesięczny nauki wynosi 230 zł.

Zespoły rockowe.
Jest to przedmiot dla chętnych uczniów naszej Szkoły a także wszystkich muzyków spoza SM CASIO, którzy chcą pod okiem nauczycieli szkolić się w grze w zespole muzycznym. To zajęcia grupowe prowadzone w profesjonalnie do tego przygotowanej sali, wyposażonej w nagłośnienie oraz instrumenty wchodzące w skład zespołu rockowego. Młodzi muzycy uczą się aranżacji, współpracy w zespole a następnie prezentują się na scenie z okazji różnych okoliczności.
Zespół Rockowy odbywa się 1 raz w miesiącu, trwa 90 min. Koszt miesięczny nauki wynosi 130 zł.